čokoláda

Atraktivní kalendáře, novoročenky
a čokoládové dárky pro Vaši firmu

Prodáváme kalendáře, které jsou osvědčeným způsobem celoroční reklamy. Jde o nástěnné kalendáře špičkové evropské úrovně. Kalendáře jsou třináctilisté. Kalendář má titulní stránku a 12 listů s nádhernými fotografiemi. Kalendáře mají kartónová záda. Do záhlaví kalendáře lze umístit reklamní potisk. Stolní kalendáře mají týdenní kalendária. Reklamní potisk lze realizovat na stolní kalendář pod jeho kalendáriem. Každý kalendář je vytištěn vysoce kvalitní tiskovou technologií. Pro nástěnný kalendář se používá lesklý křídový papír, stolní kalendář je tištěn na ofsetový papír, většinou však mají stolní kalendáře křídovou obálku.

Neodkládejte nákup kalendářů a dárků na poslední chvíli!

Katalog ZDARMA

Kliknutím na obrázek si můžete objednat ZDARMA náš katalog. Katalog kalendářů, novoročenek a firemních čokládových dárků Vám zašleme zdarma k nezávaznému posouzení.
NOVINKA - ČOKOLÁDOVÉ SPECIALITY PRO VAŠI FIRMU.
Každé objednávce věnujeme individuální pozornost. Rádi Vás seznámíme s technickými detaily firemního potisku /budete-li si jej přát/ i podrobnostmi rychlé dodávky objednaného zboží až do Vaší firmy kdekoliv v naší republice. Stačí si objednat BAREVNÝ KATALOG ZDARMA.

Zakázková kancelář TEREZA Tempo Line je otevřena:

pondělí - pátek 8.00 - 18.00 hod.

čokoláda v tereze

Lužická 30, 120 00 Praha 2 - Vinohrady

tel.: 222 519 404


© TEREZA Tempo Line, s.r.o., e-mail: tereza@tereza.cz

TOPlist

Zpět na hlavní stránku