FIREMNÍ DÁRKY A PŘÁNÍtel.: 222 519 404
 Originální tabulková čokoláda nápady na firemní vánoční dárky eshop


Originální tabulková čokoláda, nápady na dárky

Ručně vyrobená a zdobená belgická čokoláda. 3 druhy: mléčná, hořká a bílá. Co kus, to originál. Každá čokoloda má ručně vytvořený motiv. Můžete si vybrat kterýkoliv z nabízených motivů č.1-6. Celkové minimální objenací množství je 50 kusů. Můžete zvolit libovolnou kombinaci motivů. Například č.1 méčná 20 ks, č.3 hořká 25 ks a č. 10 bílá 5 ks. Celkem 55 kusů.
Čokolády jsou vloženy do dárkové krabičky vyrobené z luxusního světle béžového papíru. Průhledným víčkem jsou vidět jak motivy tak libovolný firemní dotisk na vložené kartičce s firemním logem a blahopřáním. Krabičky se dají snadno poslat poštou v bílé obálce, která je v ceně. Rozměr 96x94 mm. 50 g čokolády. Vzorek zašleme zdarma a můžete si ho objednat v oddělení VZORKY ZDARMA.
Originální motivy vhodné pro potisk najdete v oddělení FOTOBANKA.
Na objedávku zpracujeme grafický návrh a provedeme digitální tisk firemního blahopřání i loga. Před realizací Vám pošleme ke schválení. /Firemní potisk objednávejte v oddělení Potisk firemní logo/.

Kód zboží: pass

 Originální tabulková čokoláda nápady na firemní vánoční dárky eshop  Originální tabulková čokoláda nápady na firemní vánoční dárky eshop

 Originální tabulková čokoláda nápady na firemní vánoční dárky eshop

Firemní potisk, další nápady a tipy na dárky eshop

   Červená bonboniéra - belgické pralinky nápady na firemní vánoční dárky eshop
Červená bonboniéra - belgické pralinky

Cena bez DPH v Kč / 1ks

  Luxusní pralinková směs v kulatém červeném boxu nápady na firemní vánoční dárky eshop
Luxusní pralinková směs v kulatém červeném boxu

Cena bez DPH v Kč / 1ks

  Pralinková ozdoba na stromeček nápady na firemní vánoční dárky eshop
Pralinková ozdoba na stromeček

Cena bez DPH v Kč / 1ks

  Lanýže zlaté velké balení nápady na firemní vánoční dárky eshop
Lanýže zlaté velké balení

Cena bez DPH v Kč / 1ks

Obrovská zlatá bonboniéra nápady na firemní vánoční dárky eshop
Obrovská zlatá bonboniéra

Cena bez DPH v Kč / 1ks Originální tabulková čokoláda nápady na firemní vánoční dárky eshop

Originální tabulková čokoláda, nápady pro firmu, zákazníky, klienty i zaměstance eshop

Čokoládové vánoční dárky, to je dobrý tip na dárky pro zaměstnance, propagační a reklamní předměty. Novoročenky se hodí jako firemní dárek na Vánoce. Máme dobré nápady na vánoční i velikonoční dárky pro firmy, na přání vytvoříme dárkové balíčky a koše. Reklamní čokolády i firemní víno jsou vhodné jako dárky pro firmy i jako dárky pro klienty. Objednejte si potisk dárků. Novoročenky a firemní PF je třeba objednat včas jako novoroční přání pro firmy. Originální tabulková čokoláda, dobrý tip. Reklamní cukrovinky jsou oblíbené jako firemní best dárek. Dárkové předměty Praha a reklamní agentury Praha jsou vhodným místem, kde si koupíte tak dobrou věc, jakou je firemní čokoláda. Stále populárnější jsou dárky z čokolády jako tip na firemní vánoční i velikonoční dárky , musejí však mít potisk čokolády. Jako dobrá firemní propagace poslouží třeba i vánoční přání firemní tak zvaná firemní Pfka. Nezapomeňte včas nakoupit dárkové předměty pro Vaše zaměstnance. Novoroční přání z čokolády, bonboniéra jako tip na dárek a další originální dárkové předměty pro firmu na Vánoce. Naše reklamní kancelář Vám ráda poslouží. Firemní Pfka, kalendář s potiskem, firemní víno, firemní diáře, dárkový balíček nebo koš, to vše jako letošní vánoční i velikonoční dárky pro zákazníky. Mezi originální reklamní předměty a firemní best dárky patří firemní bonboniéry do firemního vánočního nebo velikonočního koše.

Originální tabulková čokoláda, správná volba. Firemní bonboniéry jsou úžasné jako propagační předměty, jako výborné nápady na vánoční i velikonoční dárky. Víno pro firmu nebo kalendáře pro firmu, to je docela dobrá volba, chcete-li originální dárky pro firmu. Luxusní vánoční přání jsou někdy lepší než kalendáře pro firmu. Náš e-shop Vám dobře poslouží k nákupu firemních dárků, firemních balíčků a košů novoročenek, čokoládových best dárků, firemních bonboniér i čokolády s firemním potiskem. Prodáváme moc dobré firemní dárky z čokolády, máme dobré nápady na dárky na Vánoce.

nápady na firemní vánoční dárky potisk firmu nápady firemní vánoční dárky reklamní potisk firma nápady na firemní bonboniéry potisk firmu nápady na firemní bonboniéry potisk firmu
Nahoru