FIREMNÍ DÁRKY A PŘÁNÍtel.: 222 519 404
dárkové balíčky


Dárkový balíček čaj+čokoláda velký velikonoční, nápady na firemní dárky na Vánoce, reklamní předměty

Dárkové balení čokolády a čaje. K Velkonocům krabička obsahuje čokoládové zajíce a čaj v plechové krabičce - 15 čajových sáčků-pyramidek. Standardně dodáváme v mixu krabiček různých čajů:
· černý čaj s bergamotem · citronová tráva zázvor citrusy
· čokoláda roibos vanilka · cejlonský zelený čaj s jasmínem
· černý čaj se zázvorem a broskví · černý čaj se zázvorem a medem
· japonský zelený čaj sencha · čistý bílý čaj
· zelený čaj s infuzí tropického ovoce · kořeněné červené ovoce
· čaj rooibos granátové jablko acai berry · zklidňující směs
· granátové jablko a rooibos · černý čaj English Breakfast
· čistý čaj rooibos · černý čaj s malinami
· černý čaj chai · čaj čistá máta
· čistý zelený čaj · zelený čaj s granátovým jablkem
Máte-li zájem konkrétně o některý stejný druh čaje v množství nad 50ks, uveďte to do poznámky v objednávce. Čokoládové figurky - velikonoční zajíci z mléčné čokolády 100 g.. Rozměr 210x155x75 mm. Dárkové balíčky patří mezi dobré nápady na dárky jako firemní reklamní předmět nebo přání pro firmy na Velikonoce.


firemní vánoční dárky

firemní vánoční dárky

Dárkový balíček čaj+čokoláda velký velikonoční, dobré nápady na firemní dárky a reklamní předměty na Vánoce

Čokoládové vánoční dárky, to je dobrý tip na dárky pro zaměstnance, propagační a reklamní předměty. Novoročenky se hodí jako firemní dárek na Vánoce. Máme dobré nápady na vánoční i velikonoční dárky pro firmy, na přání vytvoříme dárkové balíčky a koše. Reklamní čokolády i firemní víno jsou vhodné jako dárky pro firmy i jako dárky pro klienty. Objednejte si potisk dárků. Novoročenky 2017 a firemní PF 2017 je třeba objednat včas jako novoroční přání pro firmy. Dárkový balíček čaj+čokoláda velký velikonoční, dobrý tip. Reklamní cukrovinky jsou oblíbené jako firemní best dárek. Dárkové předměty Praha a reklamní agentury Praha jsou vhodným místem, kde si koupíte tak dobrou věc, jakou je firemní čokoláda. Stále populárnější jsou dárky z čokolády jako tip na firemní vánoční i velikonoční dárky , musejí však mít potisk čokolády. Jako dobrá firemní propagace poslouží třeba i vánoční přání firemní tak zvaná firemní Pfka 2017. Nezapomeňte včas nakoupit dárkové předměty pro Vaše zaměstnance. Novoroční přání z čokolády, bonboniéra jako tip na dárek a další originální dárkové předměty pro firmu na Vánoce. Naše reklamní kancelář Vám ráda poslouží. Firemní Pfka, kalendář s potiskem, firemní víno, firemní diáře, dárkový balíček nebo koš, to vše jako letošní vánoční i velikonoční dárky pro zákazníky. Mezi originální reklamní předměty a firemní best dárky patří firemní bonboniéry do firemního vánočního nebo velikonočního koše.

Dárkový balíček čaj+čokoláda velký velikonoční, správná volba. Firemní bonboniéry jsou úžasné jako propagační předměty, jako výborné nápady na vánoční i velikonoční dárky. Víno pro firmu nebo kalendáře pro firmu, to je docela dobrá volba, chcete-li originální dárky pro firmu. Luxusní vánoční přání jsou někdy lepší než kalendáře pro firmu. Náš e-shop Vám dobře poslouží k nákupu firemních dárků, firemních balíčků a košů novoročenek 2017, čokoládových best dárků, firemních bonboniér i čokolády s firemním potiskem. Prodáváme moc dobré firemní dárky z čokolády, máme dobré nápady na dárky na Vánoce.

Nahoru