FIREMNÍ DÁRKY A PŘÁNÍ tel.: 222 519 404
Firemní čokoláda dárkové balíčky


Přání s čokoládovým dárkem - velké

Klasické papírové přání doplněné o dva kousky výborné čokolády. Zabaleno v průhledné fólii. Snadno pošlete poštou v bílé obálce, která je v ceně. Můžete si vybrat kterýkoliv z našich motivů nebo použít motiv vlastní, kromě firemního loga také obrázek výrobku, fotografie provozovny či jiný motiv. Vyrobeno z bílého nebo světle béžového papíru.Minimální objednací množství je 50 kusů.
Originální motivy vhodné pro potisk najdete v oddělení FOTOBANKA.
Na objedávku zpracujeme grafický návrh a provedeme digitální dotisk firemního blahopřání i loga. Před realizací Vám pošleme ke schválení. Čokoláda patří mezi dobré nápady na dárky jako firemní reklamní předmět nebo velikonoční přání pro firmy.

Kód zboží: 430


Firemní potisk a podobné služby a zboží

Firemní potisk digitální
Firemní potisk digitální

4.90 Detail »
Čokoládové velikonoční dárky, to je dobrý tip na dárky pro zaměstnance, propagační a reklamní předměty. Novoročenky se hodí jako firemní dárek na Vánoce.

Máme dobré nápady na dárky pro firmy, na přání vytvoříme dárkové balíčky. Reklamní čokolády i firemní víno jsou vhodné jako dárky pro firmy i jako dárky pro klienty. Objednejte si potisk dárků tšač. Novoročenky 2015 a firemní PF 2015 je třeba objednat včas jako vánoční přání pro firmy. Reklamní cukrovinky jsou oblíbené jako firemní dárek. Dárkové předměty Praha a reklamní agentury Praha jsou vhodným místem, kde si koupíte tak dobrou věc, jakou je firemní čokoláda. Stále populárnější jsou dárky z čokolády jako tip na firemní vánoční dárky, musejí však mít potisk čokolády. Jako dobrá firemní propagace poslouží třeba i firemní PF. Nezapomeňte včas nakoupit dárky pro Vaše zaměstnance. Naše reklamní kancelář Vám ráda poslouží. Firemní PF, kalendář s potiskem, firemní víno, firemní diáře, to vše jako letošní vánoční dárky pro zákazníky. Mezi originální firemní dárky patří firemní bonboniéry. Firemní bonboniéry jsou úžasné jako propagační předměty. Víno pro firmu nebo kalendáře pro firmu, to je docela dobrá volba, chcete-li originální dárky pro firmu. Luxusní vánoční přání tšač jsou někdy lepší než kalendáře pro firmu. Náš e-shop Vám dobře poslouží k nákupu firemních dárků, novoročenek 2015, čokoládových dárků, firemních bonboniér i čokolády s firemním potiskem. Prodáváme moc dobré firemní dárky z čokolády, máme dobré nápady na dárky na Velikonoce.

Nahoru