FIREMNÍ DÁRKY A PŘÁNÍtel.: 222 519 404
dárkové balíčky


Veselé Velikonoce best dárky, nápady na velikonoční dárky a přáníNakupte si velikonoční firemní dárky a získejte tak navíc také best dárky ZDARMA.
Dnes již nestačí jen popřát veselé Velikonoce. Máme dobré nápady na velikonoční čokoládové a čajové dárky pro Vaše klienty.

Nápady na firemní dárky, které chutnají a potěší.

Prodáváme firemní velikonoční dárky, které jsou oblíbeným způsobem předvelikonoční reklamy každé firmy. Jde o digitální novoročenky špičkové úrovně. Dodáváme klasická jednolistá přání i velikonoční přání skládané. Stále větší oblibě se však těší čokoládová firemní velikonoční přání a best dárky. Protože tvoříme reklamní předměty již více než 20 let, máme dobré tipy na velikonoční best dárky pro každou firmu. Alternantivou k běžným firemním přáním mohou být různé čokokoládové speciality jako originální dárek. Proto nabízíme úžasné bonboniéry s belgickými pralinkami. Stále oblíbenější jsou dárkové balíčky obsahující belgické pralinky, anglický čaj a čokoládu i velikonoční blahopřání. V naší nabídce najdete také firemní víno v kombinaci s pralinkami. Všechna velikonoční přání a dárky dodáváme v expresních termínech. Přání a čokoládové best dárky lze snadno objednat v našem internetovém obchodě.

- Čokoládové jablíčko pro štěstí - zelené

- Čokoládové jablíčko pro štěstí - zelené, velikonoční dárky
Cena bez DPH v Kč / 1ks

- Čokoládové jablíčko z lásky - červené

- Čokoládové jablíčko z lásky - červené , velikonoční dárky
Cena bez DPH v Kč / 1ks

- Bonboniéra ART DECO modrá - lanýže

- Bonboniéra ART DECO modrá - lanýže, velikonoční dárky
Cena bez DPH v Kč / 1ks

- Bonboniéra ART DECO hnědá - lanýže

- Bonboniéra ART DECO hnědá - lanýže, velikonoční dárky
Cena bez DPH v Kč / 1ks

- Čokoláda ART DECO mléčná - modrá

- Čokoláda ART DECO mléčná - modrá, velikonoční dárky
Cena bez DPH v Kč / 1ks

- Čokoláda ART DECO hořká - červená

- Čokoláda ART DECO hořká - červená, velikonoční dárky
Cena bez DPH v Kč / 1ks

- Mount MOMAMI Chocolate

- Mount MOMAMI Chocolate, velikonoční dárky
Cena bez DPH v Kč / 1ks

- Nugátový výběr

- Nugátový výběr, velikonoční dárky
Cena bez DPH v Kč / 1ks

- SECESE belgické plněné pralinky

- SECESE belgické plněné pralinky, velikonoční dárky
Cena bez DPH v Kč / 1ks

- CHOCO CARS belgické plněné pralinky

- CHOCO CARS belgické plněné pralinky, velikonoční dárky
Cena bez DPH v Kč / 1ks

- Směs čoko bonbónů plněných alkoholem

- Směs čoko bonbónů plněných alkoholem, velikonoční dárky
Cena bez DPH v Kč / 1ks

Vánoční přání s čajem a kávou

Vánoční přání s čajem a kávou, velikonoční dárky
Cena bez DPH v Kč / 1ks

firemní velikonoční dárky

Veselé Velikonoce best dárky, dobré nápady na velikonoční dárky a přání pro Vaši firmu

Vyberte si to nejlepší. Třeba výborné čokoládové velikonoční dárky, to je dobrý tip na best dárky pro zaměstnance, propagační a reklamní předměty. Novoročenky se hodí jako firemní dárek na Velikonoce. Máme dobré best nápady na velikonoční dárky. Snadno s nimi zrealizujete svoje firemní velikonoční přání. Posloužíme Vám, hledáte-li tipy na reklamní předměty. Dnes jsou stále populárnější novoroční přání z čokolády místo dřívějších novoročenek jen z papíru. Někdy je ale jako tip na best dárek lepší značková bonboniéra s belgickými pralinkami. U nás si vždy vyberete originální lahůdkové pralinky jako dárkové předměty pro firmu na Velikonoce. Máme také skvělé best nápady na firemní velikonoční dárky a blahopřání pro firmy, na přání vytvoříme dárkové balíčky. Vzniknou tak originální reklamní předměty vhodné jako firemní velikonoční dárky - dárkové předměty. Veselé Velikonoce best dárky, správná volba. Balíček z reklamní čokolády i firemní víno jsou vhodné jako best dárky pro firmy i jako dárky pro klienty. Objednejte si potisk dárků. Novoročenky 2017 a firemní PF 2017 je vhodné objednat včas jako novoroční přání pro firmy. Reklamní cukrovinky jsou oblíbené jako šikovný firemní best dárek. Dárkové předměty Praha a reklamní agentury Praha jsou vhodným místem, kde si koupíte tak dobrou věc, jakou je firemní čokoláda.

Veselé Velikonoce best dárky, dobrý tip. Stále populárnější jsou dárky z čokolády jako tip na firemní velikonoční dárky, musejí však mít potisk čokolády. Jako dobrá firemní propagace poslouží třeba i velikonoční přání firemní. Nezapomeňte včas nakoupit dárkové předměty pro Vaše zaměstnance. Novoroční přání z čokolády, bonboniéra jako tip na dárek a další originální dárkové předměty, třeba luxusní čaj pro firmu na Velikonoce. Právě firemní originální anglické čaje v podobě velikonoční kolekce jsou hitem letošních Vánoc. Naše reklamní kancelář Vám ráda poslouží. Firemní Pfka, kalendář s potiskem, firemní víno, firemní diáře, to vše jako letošní velikonoční best dárky pro zákazníky. Mezi originální reklamní předměty a firemní dárky patří firemní bonboniéry. Firemní bonboniéry jsou úžasné jako propagační předměty, jako výborné nápady na velikonoční dárky. Také víno pro firmu nebo kalendáře pro firmu, to je dobrá volba, chcete-li originální best dárky pro firmu. Luxusní velikonoční přání jsou někdy lepší než kalendáře pro firmu. Náš e-shop Vám dobře poslouží k nákupu firemních best dárků, novoročenek 2017, čokoládových dárků, firemních bonboniér i čokolády s firemním potiskem. Prodáváme moc dobré firemní dárky z čokolády, máme dobré best nápady na dárky na Velikonoce. Věříme, že Vám hezkým a dobrým dárkem uděláme radost.

Nahoru