Grafické práce

Našim klientům nabízíme kompletní grafickou přípravu k tisku. Protože některé věci se nemění, ukládáme všechny realizované tisky u nás k použití i v dalším období. Ale pro nové zákazníky rádi připravíme návrh potisku dle jejich vyslovených představ nebo to mohou nechat na nás a my návrh připravíme a pošleme vždy ke schválení.

Vždy upozorňujeme zákazníky, že konečnou korekturu musí provést sami, protože je možné, že dojde k vzájemnému nepochopení nebo nedorozumění, které je třeba napravit.

Po schválení korektury už nic nebrání realizaci zakázky.

Tiskárna

Pokud si vyberete pro vás vhodný produkt, jsme připraveni realizovat i firemní značení pro tyto produkty.

Po výběru produktu vám nabídneme možnosti, jak toto značení provést.

Kalendáře nástěnné

Digitální tisk

- nabízíme dlouhodobě osvědčenou praxi – plnobarevný digitální firemní potisk na prodloužená záda kalendáře. Plocha potisku = šířka kalendáře x výška cca 6 - 9 cm. U kalendářů s horní spirálovou vazbou se tak celková výška kalendáře zvětší o výšku plochy potisku. Obsahem potisku mohou být texty s kontaktními údaji o firmě, firemní logo, barevné fotografie výrobků, provozovny apod. Výhodou digitálního potisku je, že se cena nezvyšuje o cenu za přípravu tisku /filmy a zhotovení síta/.
Texty potisku a firemní logo zašlete laskavě přímo na naši emailovou adresu tereza@tereza.cz. Logo v elektronické podobě, písma převedená do křivek, rozlišení alespoň 300 dpi. V případě nejasností kontaktujte naši zakázkovou kancelář. Podklady graficky zpracujeme a před realizací zašleme k odsouhlasení.

Sítotisk

- potisk přímými barvami sítotiskem lze realizovat na prodloužená záda kalendáře. Plocha potisku = šířka kalendáře x výška cca 6 - 7cm. U kalendářů s horní spirálovou vazbou se tak celková výška kalendáře zvětší o výšku plochy potisku. Cena se skládá z paušální částky za zhotovení filmů a sít (jejich počet je podle požadovaného počtu barev) filmu a zhotovení síta. Obsahem potisku mohou být texty s kontaktními a reklamními údaji o firmě a firemní logo. Sítotiskem nelze kvalitně realizovat barevné fotografie výrobků, provozovny apod..
Při potisku kalendářů sítotiskem vám přesnou kalkulaci rádi zašleme, a to na základě vámi vybraných kalendářů. Doporučujeme vždy vybírat kalendáře stejných rozměrů, aby se potisk dal realizovat na všechny vybrané kalendáře bez potřeby více variant.

Kalendáře stolní

Digitální potisk

- Digitální plnobarevný firemní potisk na speciální bílou aplikační pásku, která se umístí na obě dolní strany stojánku. Plocha potisku = šířka kalendáře x cca 2,5 cm. Obsahem potisku mohou být texty s kontaktními údaji o firmě, firemní logo, barevné fotografie výrobků, provozovny apod..Výhodou digitálního potisku je, že se cena nezvyšuje o cenu za přípravu tisku /filmy a zhotovení síta.
Texty potisku a firemní logo zašlete laskavě přímo na naši emailovou adresu tereza@tereza.cz. Logo v elektronické podobě, písma převedená do křivek, rozlišení alespoň 300 dpi. V případě nejasností kontaktujte naši zakázkovou kancelář. Podklady graficky zpracujeme a před realizací zašleme k odsouhlasení.

Sítotisk

- potisk přímými barvami sítotiskem lze realizovat na obě strany stojánku stolního kalendáře. Obsahem potisku mohou být texty s kontaktními a reklamními údaji o firmě a firemní logo. Obsahem potisku sítotiskem nemohou být barevné fotografie výrobků, provozovny apod.
Rádi Vám obratem zdarma uděláme individuální kalkulaci sítotiskového firemního potisku na Vámi vybrané kalendáře. Do poznámky v objednávce uveďte počet a druh kalendářů, které budete chtít sítotiskem potisknout. Na většinu námi nabízených stolních kalendářů však lze aplikovat plnobarený digitální potisk na speciální bílou aplikační pásku za výhodnější cenu.

Diáře

Desky diáře jsou zhotoveny z různých materiálů, které také předpokládají různé možnosti značení diářů logem. Právě podle povrchu diáře je možné využít ražbu (zde je třeba vyrobit raznici) nebo některé povrchy lze pojednat tamponovým tiskem, u kterého doporučujeme využití spíše jednobarevné varianty loga.

Vzhledem k mnoha možným variantám rozměrů, barev a materiálů doporučujeme při objednávání diářů kontaktovat naši zakázkovou kancelář. Rádi Vám připravíme individuální nabídku včetně kalkulace firemní ražby nebo potisku.

Novoročenky, velikonoční přání, pozvánky a ostatní tisky

Dlouhodobě nabízíme novoročenky i ostatní tisky, a to ve formátu 210x99 mm. Ke každému přání je ZDARMA bílá obálka pro zasílání poštou. Tisk je realizován digitální technologií na kvalitní bílý polokarton. Výhodou je flexibilita ztvárnění přání – může obsahovat texty, loga, fotografie dle vaší představy nebo lze využít naší fotobanky, kde jsou naše autorské motivy, které lze použít bezplatně.

Novoročenky a přání s přidanou hodnotou

Pokud chcete spojit novoročenku nebo přání s drobnou pozorností, tak můžete využít námi nabízených možností (např. doplnění čokoládkami s vlastním potiskem, čajem, kávou nebo dřevěnou ozdobou). Inspiraci najdete na našich stránkách, ale realizaci vaší zakázky můžeme jakkoli upravit dle vaší představy. Celý produkt je potom zabalen do elegantního průhledného sáčku se samolepící lištou, což celý produkt posune vzhledově a poslouží i jako ochrana před poškozením.

Čokoládové dárky, dárkové sady

Patří k těm nejvyhledávanějším a podle druhu je lze opatřit různými formami. K oblíbeným patří visačky, zadní karty k produktům, horní lišty k sáčkům – vše je realizováno digitální technologií, což také umožňuje variabilitu, nejsou zde často ani limity na objednané množství.

Realizace zakázek a reklamní servis

Našim klientům nabízíme kompletní servis vč. možnosti rozesílky dle dodaných adresářů.

Pokud od vás obdržíme jakoukoli poptávku, bez zbytečného odkladu vás informujeme o možnostech řešení jejího řešení.

Objednávky potvrzujeme klientovi obratem a pokud je součástí objednávky i grafické zpracování, tak zakázku doplníme i o grafický návrh a pošleme ke schválení nebo případným připomínkám.

Velice vítáme, pokud klient ve své objednávce upřesní i požadovaný termín zhotovení zakázky, zejména pokud je třeba rychlou realizaci. Opačným příkladem jsou dárkové sady a zejména čokoládové dárky, které lze objednat kdykoliv, ale dodání vždy směrujeme na dobu bez vysokých teplot.